1B třída, 19.kolo 26.-27.4.2014
HRADEŠICE - ŠTĚNOVICE   5 : 2 (1 : 0)

Za domácí nastoupil na jaře poprvé Fr. Melka a přestože nedal gól, přispěl svým výkonem k zisku 3 velmi důležitých  bodů v nesmírně vyrovnané tabulce. Přestože byli domácí po většinu utkání lepším týmem, zahrávali na nervy domácích fanoušků až do samotného závěru. A to zejména tím, že neproměnili vyložené šance. V 7. min. měli domácí i velké štěstí, když dalekonosná střela hostů překvapila domácího gólmana, který ji vyrazil pouze na břevno, ale zcela volný hráč hostů netrefil z 1 metru zcela prázdnou domácí branku. V 9.´ střílel dobře J. Hnojský, ale gólman vyrazil na roh. V 17.´ dal 1. branku domácích J. Kodýtek po přihrávce F. Melky a vítězství mohl potvrdit L. Šmrha, který ale ve výborné pozici netrefil branku.

Úvod 2. pol. domácí prospali a během 13-ti min. otočili hosté skóre ve svůj prospěch na 1:2. Naštěstí již po 2 min. domácí srovnali opět M. Kodýtkem, který se dostal do výborné formy. V 67.´ mohl poslat domácí do vedení L. Melka, který ale z 10-ti m jen nastřelil gólmana a hned poté byl vystřídán D. Novákem. Ten se na hřišti ještě ani neohřál a poslal domácí do vedení po přihrávce L. Šmrhy. Poté předvedl výborný zákrok domácí gólman F. Míček po VPK hostů. Následně se dostali do 2 gólových šancí F. Melka a M. Šmrha, ale oba ztroskotali na host. gólmanovi. Místo toho, aby bylo o výsledku zápasu dávno rozhodnuto, drama vrcholilo až do samotného závěru, a to zejména poté, co hosté nastřelili břevno domácí branky. A tak uklidnění přinesla až hlavička M. Hlaváče, který nečekaně přehlavičkoval vysokého gólmana hostů. V samotném závěru ještě potvrdil zasloužené vítězství domácích svým 2. gólem D. Novák.

Branky: 12., 60. M. Kodýtek, 69., 89. D. Novák, 77. M. Hlaváč - 51. M. Boček, 57. P. Volf

Rozhodčí: Fanfule Ladislav - Pohančeník Pavel, Fanfule Adam, ŽK 2:4, ČK 0:0, 80 diváků

Sestava domácích: F. Míček - M. Šmrha, O. Starec, J. Sekyra, V. Nauš, M. Kodýtek, J. Hnojský, M. Hlaváč, L. Šmrha, L. Melka, F. Melka. Střídali: D. Novák, J. Kopal, M. Florian, V. Metlička, P. Nauš.

viz. Foto -> zápasy