1B třída, 25.kolo 07.06.-08.06.2014
HRADEŠICE - ŽÁKAVA   2 : 3 (1 : 1)

Milan Černík

Jednu velkou křeč připomínal výkon domácích, kteří sice vstoupili do zápasu velmi dobře a již v 9. min. šli do vedení brankou D. Nováka. Pak však neproměnili D. Novákem a L. Melkou dvě vyložné šance a těsně před poločasem nechali soupeře po chybě v rozehráce vyrovnat.

Také do 2.pol. vstoupili domácí lépe, ale F. Melka ve 48.min.ve výborné pozici netrefil branku. Vrchol zmaru přišel pro domácí v 57.min., kdy J. Kopal neproměnil pokutový kop a krátce nato šli hosté z ojedinělého protiútoku do vedení. Vzápětí sice domácí vyrovnali na 2:2 J. Kopalem, pak zase velkou šanci neproměnili hosté. V 84.min. trefil z VPK J. Kopal tyč hostující branky a o min. později vstřelili hosté vítěznou branku Silovským, který hlavičkoval po rohovém kopu zcela nepokrytý. Domácí se tak sami připravili o veledůležité body.

Branky: Kopal, Novák - Silovský, Soukup, Váňa; ŽK: 0:3, diváků 70.

Rozhodčí: Sirový, Škarda, Bureš

Sestava domácích: D. Vávra - M. Šmrha, M. Hlaváč, P. Řezáč, J. Sekyra, J. Hnojský, F. Melka, J. Kopal, M. Kodýtek, D. Novák, L. Melka. Střídali: M.Buchta, M. Florian, L. Šmrha, V. Metlička, T. Nováček