1B třída, 20.kolo 26.-27.4.2014
STRÁŽOV - HRADEŠICE   1 : 1 (0 : 1), PK: 4:2

Milan Černík (Sokol Hradešice)

Výsledek utkání ovlivnil hrubým způsobem vymyšlený pokutový kop pro domácí, a to v době, kdy se nedaleko pokutového území domácích svíjel zraněný hráč hostů J. Kopal zasažený v hlavičkovém souboji domácím stoperem kolenem do zad. Přesto nebyla hra přerušena ani domácími hráči, ani rozhodčím a ošetření zraněného hráče bylo možné až poté, když mu ke střídačce pomohl domácí hráč. Tím byl J. Kopal řádně odměněn za svoji férovost, když se v 1. poločase přiznal k teči míče směřujícího do autu ve prospěch domácích. O férově odřízeném utkání hovoří i skutečnost, že zápas byl ukončen v čase 90 min. 19 sek. v době, kdy hosté měli zahrávat volný přímý kop ze zajímavé pozice.

I přes tyto skutečnosti měli hostující hráči na to, aby zápas dovedli do vítězného konce, ale zbrklými přihrávkami ve výhodných pozicích se sami připravovali o možnost dostat se do vyložených šancí. Bohužel nenašli dostatek psychických sil ani v penaltovém rozstřelu.

Branky: Kološ (PK) - Kopal J.

Rozhodčí : Koura - Bína, Mazanec , ŽK 1:5 , diváků 120.