17.kolo 12.-13.4.2014

Svéradice B - Hradešice B   4 : 1 (1:0)

Václav Dušek

Domácí šli do vedení brankou Suchana, který za zadní tyči umístil hlavou do sítě centr Makovce. To byl však jediný kladný moment ze strany domácích. Hráči hradešické rezervy byli jasně lepším týmem, přes rychlá křídla Nauše a Hlavína a tvořivého Františka Šaška domácí přehrávali. V koncovce však neuspěli a tak šli do kabin s mankem. Domácí se po bouřce v kabině do druhého poločasu zlepšili a během dvou minut zápas rozhodli. Mezi 65. a 67. minutou hosté nezachytili výpady Petříka s Chaloupkou a domácí šli do pohodlného vedení. To jim navíc dodalo klid, vytvořili si trvalou převahu, kterou korunovali další brankou Suchana. V neurovnaném závěru utkání dosáhli hosté čestné trefy brankou střídajícího Přerosta. Na konečný výsledek stačilo domácím zhruba 15 minut. Zbytek zápasu nehráli vůbec dobře a výsledek je pro hosty velmi krutý.

Branky: 12.Suchan Kamil, 65.Petřík Lukáš, 67.Chaloupka Martin, 76.Suchan Kamil - 82.Přerost Stanislav

Rozhodčí: Bína Roman, ŽK: 2:0, Diváků: 40.

Sestava Svéradic: Krejčí - Jedlička (62.M.Makovec), Brokeš, Mládek (67.Makrlík), Červený - Vlček (74.Stulík), Chaloupka, Herout, Petřík (77.Hájek) - J.Makovec (81.T.Valach), Suchan