1B třída, 21.kolo 10.-11.05.2014
HRADEŠICE - ST. SMOLIVEC   3 : 1 (2 : 0)
Milan Černík

Zasloužené vítězství domácích proti houževnatému soupeři, který byl lepší pouze prvních 15 min. 2. poločasu. První branku vstřelil M. Kodýtek po úniku a přesné přihrávce D. Nováka. Výborně hrající M. Kodýtek pak nastřelil ve 27.´ tyč host. branky a o 8 min. později ukázal ostatním spoluhráčům, co je to důraz v osobních soubojích. Vybojoval zdánlivě ztracený míč, přihrál J. Hnojskému, který byl faulován a po jeho centru zvýšil na 2:0 hlavou M. Hlaváč. Utkání mohl rozhodnout velmi dobře hrající dorostenec M. Buchta ve 43.´utkání, ale ve výborné pozici poslal míč těsně vedle hostující branky.
Úvod 2. půle patřil hostům a bylo jen otázkou času, kdy se dostanou do zápasu kontaktním gólem. Ten přišel v 58.´ zápasu a teprve poté začali domácí předvádět opět svoji hru. V 69.´ střílel ve výborné pozici D. Novák těsně vedle, ale již o 2 min. později zvýšil po rohovém kopu M. Kodýtka opět hlavou M. Hlaváč na konečných 3:1.
V utkání se zaskvěli oba střelci domácích branek, ale přístup některých jejich spoluhráčů stále neodpovídá postavení týmu v tabulce.

Branky: 6. M. Kodýtek, 35. a 71. M. Hlaváč - 58. S. Procházka
Rozhodčí: Rubáš - Plzák, Pohančeník, ŽK 3:0, ČK 0:0, 80 diváků

Sestava domácích: F. Míček - M. Šmrha, O. Starec, L. Šmrha, J. Sekyra (P. Řezáč), J. Hnojský, M. Hlaváč, M. Kodýtek, D. Novák (V. Metlička), M. Buchta (J. Kopal), F. Melka (L. Melka, D. Hlavin)