1B třída, 24.kolo 31.05.-01.06.2014
ST.PLZENEC - HRADEŠICE   6 : 2 (3 : 1)
Při problémech se sestavou nastoupili hosté do zápasu se třemi dorostenci a dvěma zdravotně indisponovanými obránci, na lavičce pouze s 1 hráčem béčka, kterého na 2. pol. doplnil J. Kopal. Domácí šli do vedení z PK již v 8.´ utkání, když J. Sekyra ztratil v rozehrávce míč, O. Starec nestačil včas vystavit domácího útočníka do ofsajdové pozice, a tak ho zastavil M. Šmrha jen za cenu faulu v pokutovém území. Přestože si gólman D. Vávra na míč sáhl, ten skončil v síti. Ve 14.´ to bylo již 2:0 pro domácí, kteří rychlým protiútokem rozebrali host. obranu. Ve 24.´ to mohlo být již 3:0, ale domácí si dávali ve vyložené šanci tak dlouho přednost, až jim host. obrana míč ukopla. Hned z protiútoku se hostům podařilo snížit na 2:1, když centr M. Šmrhy poslal hlavou do sítě L. Melka. Hosté se nadechovali k obratu, ale ve 28.´ přišla obrovská chyba nejzkušenějšího hráče hostů M. Hlaváče, který poslal svému gólmanovi "malou domů" takovým způsobem, že tím vyslal do brejku domácího útočníka, který nezaváhal a zvýšil na 3:1.

Do 2. pol. šli hosté s cílem pokusit se o zvrat utkání. Již v 51.´ se jim podařilo snížit na 3:2, když M. Šmrha vybojoval v tvrdém souboji míč, poslal ho na M. Buchtu a jeho přihrávku proměnil F. Melka. Od té doby byli hosté lepším týmem a ze všech sil se snažili o vyrovnání. V době jejich největšího náporu však hostující obrana v 66.´ znovu chybovala a domácí šli laciným gólem opět do dvoubrankového vedení, což byl zlomový okamžik zápasu. Hosté pak ve snaze o snížení skóre otevřeli obranu a domácí jim pohodlně přidali další 2 branky.
Je smolné, když v době vrcholících bojů o záchranu postihne několik hráčů základní sestavy nemoc a zranění. Je smutné, když v tuto dobu dají někteří další hráči přednost jiným aktivitám.

Rozhodčí: M. Bureš - M. Vocelka, S. Sladký

Sestava Hradešic: D. Vávra - M. Hlaváč, M. Šmrha, J. Sekyra, O. Starec, F. Melka, J. Hnojský, P. Nauš, L. Melka, L. Buchta (P. Melka), V. Metlička (J. Kopal)